Kolęda

Kolęda 2019/2020cały plan kolędy w formacie PDF 

Sobota 23.11.2019r. godz. 10.00

Fr. Cisownica; Mała Czantoria od Pan Poloczek, Małyjurek, Adamczyk, Cisownica, Budzin

W. Cisownica Jury Gajdzicy 123- Pan Zielonka, Majeranowski, ul. Pasieki 8, ul. Jury Gajdzicy; Szymański, Kincel, Ryłko, Czapla, Bąk, Bujok

Niedziela  24.11.2019r. godz. 13.00

Fr. Cisownica ul. Cisowa od Fober, Sztuchlik, Gwazdacz, Kobielusz, ul. Poręba 2, 13, ul. Cisowa, Wędoły; Jochacy, Jarosz,

W. Goleszów ul. Olimpijska, Grabowa 41, 26,19,17,15,20, ul. Źródlana, Nowalijek

Sobota 30.11.2019r. godz. 10.00

Fr. Ul. Lotnicza 56,53 ul. Pod Chełmem 90, 97, 147,67 Jaworowa, ul. Żniwna, Żytnia, Bażanowice ul. Dworska

W. Cisownica od  P. Korzec, Szalbot, Ogrodowski, Sławek, Suliga, Bloki od dołu do góry.

Niedziela 01.12.2019r. godz. 13.00

Fr. Cisownica  ul. Cisowa od 37 do 71 ul. Tartaczna, Pogodna, Cisowa drogą do Domu Nauczyciela

W. Cisownica ul. Dzięgielowska od p. Parzych, ul. Krokusów, Machula, p. Bury, Tartaczna 34, Mikler

Sobota 07.12.2019r. godz. 10.00

Fr. Goleszów ul. Wałowa, Makowa 1a, Radoniowa 78, 96, 102, Państwo Myśliński, Kąkol, Karczmarzyk,  Ćwięczek, Smuga

W. Cisownica ul. Jałowcowa od p. Byrt, Manderla, ul. Modrzewiowa, Klonowa do p. Olek

Niedziela 8.12.2019r. godz. 13.00

Fr. Bażanowice, ul. Strzelbin, Wiślańska 44 a, Cieszyńska 87-61 (nr. nieparzyste), Krótka, Sadowa

W. Bażanowice, ul. Skotnia, Kolonia, Zielona, Brzegowa, Zamkowa 1,2, Cieszyńska, p. Michałowski, ul. Folwarczna

Sobota 14.12.2019r. godz. 10.00

Fr. Bażanowice, ul. Spokojna, Osiedlowa 12, 14, Targoniny, Stalmacha, Dębowa, Bażantów

W. Bażanowice ul. Spacerowa, Cieszyńska32, 30 Kościelna, Potokowa, Stroma

Niedziela 15.12.2019r. godz. 13.00

Fr. Goleszów ul. Wiejska od Cieślar, ul. Boczna

W. Bażanowice, ul Cieszyńska 64, 84, 86, 90, 92, ul . Tulipanów, Słoneczna, Potoczki od p. Bałożyt

Piątek 27.12.2019r. godz. 10.00

Fr. Goleszów, ul. Ustrońska od p. Starzec, ul. Topolowa, Kamieniec, ul. Ustrońska 48, 45, 39, 46,  Cisownica ul. Lawendowa

W. Goleszów ul. Pochyła, Górska, Cicha od p. Duraj, Stroma, Gajowa, Pod Goruszką, Zielona

Sobota 28.12.2019r. godz. 10.00

Fr.  Goleszów ul. Przemysłowa p. Śliż,  Kozakowice ul. Główna, Słoneczna, Godziszów 1,  ul. Wierzbowa, Główna do p. Szczypka , Kieloch

W. Goleszów ul. Szeroka 49-33, Różana 17, Wąska, Różana, Szeroka Wigezzi, Ratajczak,  Legierski    ul. Szeroka 3, 1, ul. Fabryczna od p. Balcar i Szpin

Niedziela  29.12.2019r. godz. 13.00

Fr. Kozakowice ul. Biała od p. Rucki, Kozakowicka 2, Wiejska 26, ul. Cienciały, Polna

W. Godziszów od p. Szoblik, Szpak

Poniedziałek 30.12.2019r. godz. 10.00

Fr. Goleszów, ul. Astrów p. Zielina, ul. Miodowa, Ustrońska 29, 27, Sadowa, Olszowa, Ustrońska 34,15,12, Narcyzów 13

W. Goleszów, ul. Kolejowa od p. Rybica

Czwartek 02.01.2020r. godz. 15.30

Fr. Goleszów, ul. Wolności 5,9, 24,22,20,20a, 18, ul. Pocztowa

W. Goleszów ul. Ustrońska 4, 4a, Cieszyńska 1, 24, 29, 33

Piątek 03.01.2020r. godz. 15.30

Fr. Goleszów, ul. Wolności od piekarni do skrzyżowania z ul. 1Maja, ul. Rolnicza

W. Goleszów, ul Cieszyńska od 103 (nr nieparzyste).

Sobota 04.01.2020r. godz. 10.00

Fr. Goleszów, ul. Malinowa, Fiołków, Storczyków, Ogrodowa, Tulipanów

W. Goleszów, ul. Słoneczna 15, Grabowa 11, Fabryczna, Krótka, Kasztanowa, Robotnicza

Niedziela 05.01.2020r. godz. 13.00

Fr. Goleszów, ul . Świerkowa, Osiedlowa

W. Bażanowice ul. Leśna, Fiołków, Astrów

Wtorek 07.01.2020r. godz. 15.30

Fr. Goleszów, ul. Dworcowa, Wolności do piekarni, ul. Ławki

W. Goleszów, ul Jasna, Słoneczna 5, 12 -2

Środa 08.01.2020r. godz. 15.30

Fr. Goleszów, ul. Radoniowa, Spółdzielcza do p. Krawiec

W. Goleszów, ul Astrów od p. Wigłasz, Klajsek, Narcyzów 4-6, Spokojna,      Spółdzielcza 12, 14, 11, 13

Czwartek 09.01.2020r. godz. 15.30

Fr. Goleszów, ul.1 Maja 16 – 2, Mostowa, Szkolna, Strażacka, Dom Nauczyciela

Sobota 11.01.2020r. godz. 10.00

Fr. Goleszów, Brzozowa, Skrajna 6a, p. Bury, ul. Równa

W. Bażanowice od p. Rak (pod lasem), Potoczki od p. Górecki do Bogacz, Pod Cierniem, ul. Długa.

Niedziela 12.01.2020r. godz. 13.00

Fr. Goleszów, ul. Sportowa 7-29, Marglowa, Cieszyńska od p. Orawiec  (nr parzyste)

W. Goleszów, ul. Polna, Prosta, Krzywa, Lotnicza, Łąkowa