2 NIEDZIELA ZWYKŁA

2 Niedziela Zwykła w ciągu roku. Nie bójmy się otwierać serc na głos naszego Zbawiciela, który woła nas po imieniu tak jak apostołów i zaprasza do przeżywania naszej codzienności w duchu wiary.

W tym tygodniu będziemy obchodzić następujące wspomnienia liturgiczne: we wtorek św. Sebastiana Pelczara, w czwartek św. Agnieszki męczennicy.

W tym roku ze względu na pandemię nie odbyła się kolęda, ale pragniemy tym bardziej prosić o Boże błogosławieństwo dla wszystkich parafian. Dlatego serdecznie zapraszamy na dodatkowe Msze święte, w których będziemy modlić się za mieszkańców poszczególnych rejonów. Prosimy, aby przybył jeden przedstawiciel domu a wychodząc  z kościoła zabierzmy z sobą kredę, aby oznaczyć drzwi na znak, że chcemy przez cały rok pamiętać o Bożej bliskości. Zostanie także przygotowany specjalny list do parafian z tej okazji.

Jutro w poniedziałek zapraszamy na godz. 18.00 mieszkańców Goleszowa Równi. W środę 20. stycznia 18.00 zapraszamy mieszkańców Goleszowa Górnego a w piątek  Goleszowa Dolnego.  stycznia mieszkańcy Cisownicy, w środę 27.I Kozakowic, piątek 29.I Bażanowic, a w poniedziałek 1.II Godziszowa

We wtorek 19.I o godz. 18 w naszej czytelni odbędzie się próba żeńskiej części chóru

Nowych mieszkańców prosimy o zgłoszenie się do kancelarii.

Przychylając się do prośby w piątki kancelaria będzie czynna w godzinach popołudniowych od 15.30 do 16.30.

Bóg zapłać za wsparcie parafii poprzez dzisiejszą kolektę i ofiary składane na konto.

W czwartek Godzina Święta od 16, o 17 Msza święta.

Wszystkim składamy życzenia błogosławionego tygodnia i zapewniamy o codziennej modlitwie o godz. 15 w czasie koronki do Bożego Miłosierdzia w naszym kościele.