na V niedzielę Wielkiego Postu

Krocząc drogami wielkopostnej pokuty (dziś 5 niedziela przygotowania paschalnego) jesteśmy wezwani do pojednania z Bogiem i drugim człowiekiem. Jezus Chrystus zaprasza nas dziś, by to czynić, przypominając o tym, że Ojciec niebieski wciąż obdarza ludzi darem nowego życia (świadectwem tego jest fakt wskrzeszenia Łazarza). Pozwólmy swoje grzechy zanurzyć w miłosierdziu Bożym, aby doświadczyć bogactwa nowego życia.

W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca.

W czwartek, 2 kwietnia, przypada 15. rocznica śmierci św. Jana Pawła II, papieża. Przez jego wstawiennictwo modlimy się za tych, którzy pracują na niwie Pańskiej i prosimy o dar nowych powołań do służby Bożej.

W czwartek Godzina Święta od godz. 16.00.

W czwartek Msza Św. o godz. 17.00

W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

W piątek Msze Św. o 7.00 i 18.00. Po porannej Mszy Św. nabożeństwo przebłagalno- dziękczynne. Po wieczornej litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W sobotę czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.

W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

W sobotę Msze Św. o 7.00 i 18.00.

W przyszłą niedzielę, 5 kwietnia, przypada Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Na każdej z Mszy odbędzie się pobłogosławienie gałązek palmowych.

W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Młodzieży.

W związku z ograniczeniami zgromadzeń z powodu epidemii koronawirusa, we Mszy Św. może wziąć udział tylko 5 osób.

W związku z epidemią nie będzie przedświątecznych odwiedzin chorych. W razie konieczności proszę kontaktować się bezpośrednio z księdzem.

Ks. Proboszcz- tel. 664 927 465
Ks. Wikariusz- tel. 502 718 833

Informujemy, że szczegółowe informacje przekazywane są na stronie internetowej naszej Diecezji Bielsko- Żywieckiej pod adresem: www.diecezja.bielsko.pl.

Już w niedzielę 22 marca 2020 roku rozpoczniemy nasze Diecezjalne Rekolekcje Online. Przez 3 dni codziennie będziemy publikować w tym miejscu nauki rekolekcyjne. Zapraszamy do wspólnego wsłuchiwania się w Słowo Boże.

Bóg zapłać za ofiary złożone na cele naszej parafii oraz za pomoc przy sprzątaniu naszego kościoła.