Matka Boża

Kontynuujemy peregrynację Matki Bożej w naszej parafii. Poniżej plan odwiedzin mieszkańców Bażanowic na marzec 2024 r.

Rozpoczęcie:  1 marca 2024 r.

Matka Boża

Kontynuujemy peregrynację Matki Bożej w naszej parafii. Poniżej plan odwiedzin mieszkańców Bażanowic na luty 2024 r.

Rozpoczęcie:  4 lutego 2024 r.

Loreto

Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Włoch w październiku br. W programie m.in. Loreto, Pompeje, Watykan, Rzym, Asyż i Padwa). Szczegółowy program oraz inne informacje prezentujemy poniżej.

Lourdes

W czerwcu br. zamierzamy się udać się w pielgrzymce do sanktuariów we Francji i w północnych Włoszech. Na trasie m.in.: Lourdes, Avignon i La Salette. Szczegółowy program i inne informacje zamieszczamy poniżej.

Matka Boża

Kontynuujemy peregrynację Matki Bożej w naszej parafii. Poniżej plan odwiedzin mieszkańców Bażanowic na styczeń 2024 r.

Rozpoczęcie:  2 stycznia 2024 r.

W niedzielę 3 grudnia rozpoczynamy tradycyjne odwiedziny duszpasterskie rodzin w ramach "kolędy". Plan odwiedzin zamieszczamy poniżej.

Ciastka