Kościół w Goleszowie

Zakończyły się wybory do nowej Rady Duszpasterskiej. Spośród zgłoszonych kandydatów największą ilość głosów zdobyli: Jerzy Klimczak, Grzegorz Gołyszny i Witold Droździk. Pozostali członkowie zostali wybrani według nowego statutu. W efekcie skład nowej Rady wygląda następująco:

Konto bankowe

3 stycznia uległ zmianie numer konta bankowego parafii. Decyzja o zmianie banku wynika z potrzeby dokonania maksymalnych oszczędności wydatków parafialnych.

W niedzielę 28 listopada rozpoczynamy czas Adwentu oraz odwiedziny duszpasterskie domów. W tym roku, ze względu na sytuację pandemiczną, istnieje możliwość wyboru formy jej przeżycia: bezpośrednio w domu (w wyznaczonym lub innym terminie) albo (jak w zeszłym roku) w kościele.

Odpust parafialny 2021

W niedzielę 3 października w naszej parafii obchodziliśmy opust parafialny ku czci Świętego Michała Archanioła.

Dożynki 2021

12 września 2021 r. podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 podziękowaliśmy Dobremu Bogu za zebrane plony.

Rajgród 2021

Wakacje już za nami. Ale jak miło wrócić wspomnieniami do pięknego, pogodnego, beztroskiego czasu... w Rajgrodzie.

św. Krzysztof

Tydzień św. Krzysztofa jest co roku okazją do nawoływania o zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. W skierowanym do wszystkich użytkowników ruchu drogowego apelu krajowy duszpasterz kierowców ks. dr Marian Midura podkreślił, że św. Krzysztof, patron podróżujących i kierowców, którego wspomnienie obchodzimy 25 lipca, „wzywa nas do rachunku sumienia – jakimi jesteśmy ludźmi, jako użytkownicy dróg?”.