Odpust parafialny 2021

W niedzielę 3 października w naszej parafii obchodziliśmy opust parafialny ku czci Świętego Michała Archanioła.

Ksiądz Prałat Oskar Kuśka wygłosił kazanie odpustowe, w którym przypomniał nam o wartościach, o które trzeba nam dbać, by godnie żyć. Podkreślił także istotę Archaniołów, którzy są ważnymi orędownikami i pomocnikami.

Uroczystą sumę odpustowa ubogacili strażacy z OSP Goleszów z pocztem sztandarowym, wraz z nami modlili się także Minister Michał Wójcik oraz Wójt naszej gminy Sylwia Cieślar. Mszę Świętą o godzinie 9.15 swoim śpiewem uświetniła schola młodzieżowa, zaś w czasie sumy odpustowej zaśpiewał nasz chór parafialny.

To było piękne święto parafii.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynki się do przygotowania święta patronalnego naszej parafii, serdecznie dziękujemy.

Święty Michale Archaniele - módl się za nami.